Gra miejska – reportaż dla Centrum Wolontariatu

W ramach Gry Miejskiej z Wolontariatem Rodzinnym 10 maja 2014 w Warszawie aż 20 drużyn ruszyło zdobywać wiedzę i umiejętności dotyczące wolontariatu. Czekało na nich 11 stacji w NGO i instytucjach przyjmujących wolontariuszy. W każdym z punktów mogli wcielić się w rolę wolontariusza, przypatrzeć się pracy ochotników oraz zdobyć informacji gdzie i w jaki sposób można w Warszawie zaangażować się w wolontariat. (Regionalne Centrum Wolontariatu).

Informacje o Jarek Żeliński

Na co dzień jestem analitykiem jednak od 2006 roku, jako fotoreporter, współpracuję z Agencją Fotograficzną BE&W. Od 2011 roku, jako wolontariusz, jestem fotoreporterem biura prasowego Centrum Wolontariatu w Warszawie. Wykonanie zdjęć powierzali mi także między innymi: BGŻ Leasing, Stołeczna Estrada, PZU, realizowałem także prywatne sesje portretowe, biznesowe, ślubne, rodzinne. Jakość i treść moich zdjęć doceniła także agencja Getty Images, dopuszczając je do swojego katalogu z ofertą. Zdjęcia, które robię są naturalne ale nie surowe... Zapraszam do mojego portfolio i współpracy, Jarek Żeliński.
Ten wpis został opublikowany w kategorii edytorial i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.