Po tej sesji zjadłem modelki

W końcu skusiłem się na poważne potraktowanie tematu zdjęć produktów żywnościowych. Wybrałem się na warsztaty prowadzone przez Olka Iwaszkiewicza i zmierzyłem się z „poważnym tematem” jakim jest fotografia tego co się je…  Na początek takie efekty, po zdjęciach modele i modelki zostały zjedzone.. ;), poniżej zdjęcia robione pod czujnym okiem Olka i z niemałym jego udziałem…:

Informacje o Jarek Żeliński

Na co dzień jestem analitykiem jednak od 2006 roku, jako fotoreporter, współpracuję z Agencją Fotograficzną BE&W. Od 2011 roku, jako wolontariusz, jestem fotoreporterem biura prasowego Centrum Wolontariatu w Warszawie. Wykonanie zdjęć powierzali mi także między innymi: BGŻ Leasing, Stołeczna Estrada, PZU, realizowałem także prywatne sesje portretowe, biznesowe, ślubne, rodzinne. Jakość i treść moich zdjęć doceniła także agencja Getty Images, dopuszczając je do swojego katalogu z ofertą. Zdjęcia, które robię są naturalne ale nie surowe... Zapraszam do mojego portfolio i współpracy, Jarek Żeliński.
Ten wpis został opublikowany w kategorii produkty i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.