Aberdeenshire

Znowu moja kochana Szkocja, tym razem celem wyjazdy były sesje w Aberdeen ale poza fletami, zawsze zabieram aparat. Czekał region:

Aberdeenshire (gael. Siorrachd Obar Dheathain) – jedna z 32 jednostek administracyjnych w Szkocji. W jej skład nie wchodzi miasto Aberdeen, które tworzy osobną jednostkę administracyjną. Mimo to siedziba Aberdeenshire znajduje się w tym mieście – jest to jedyna szkocka jednostka administracyjna, której siedziba mieści się poza jej obszarem. Aberdeenshire graniczy od południa z Angus i Perth and Kinross, a od zachodu z Highland i Moray. (Źródło: Aberdeenshire – Wikipedia, wolna encyklopedia

Poniżej na zdjęciach Stonehaven i leżący nieopodal zamek Dunnottar.

Więcej zdjęć z tego regionu: http://galeria.zelinski.biz.pl/2015-09-22%20edytorial%20Aberdeenshire/

 

Informacje o Jarek Żeliński

Na co dzień jestem analitykiem jednak od 2006 roku, jako fotoreporter, współpracuję z Agencją Fotograficzną BE&W. Od 2011 roku, jako wolontariusz, jestem fotoreporterem biura prasowego Centrum Wolontariatu w Warszawie. Wykonanie zdjęć powierzali mi także między innymi: BGŻ Leasing, Stołeczna Estrada, PZU, realizowałem także prywatne sesje portretowe, biznesowe, ślubne, rodzinne. Jakość i treść moich zdjęć doceniła także agencja Getty Images, dopuszczając je do swojego katalogu z ofertą. Zdjęcia, które robię są naturalne ale nie surowe... Zapraszam do mojego portfolio i współpracy, Jarek Żeliński.
Ten wpis został opublikowany w kategorii edytorial i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.